Firma Profili

Firmamiz

HAKKIMIZDA:

1974 yılında ticaret hayatına adım atan Sıtkı Başaran Otomotiv 1990 yılında kurumsallaşarak SITKI BAŞARAN OTOM.LTD.ŞTİ. adı altında hidrolik hortum,rakor ve bağlantı elemanları satışına başlamış ve çalışmalarına ivme kazandırmıştır.

 

Rakor satışını yapmış olduğu ürünlerin 2005 yılında seri üretimine başlamıştır.Yeni üretim tesisleri uzman sanayisende bir fabrika kurarak müşteri memnuniyeti noktasında çok daha etkin bir üretim anlayışını da planlamıştır.Hortum rakorları, T ve dirsek rakorlar , Camlok , Dorse Bağlantı Elemanları Ürünleri olmak üzere hemen hemen bütün bağlantı elemanlarını içeren bir ürün yelpazesine sahiptir.
 

Firmamız ulusal bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.

 

 

 

MİSYONUMUZ:

Hizmet verdiği alanlarda, kaliteyi yükseltmek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, ülkemizde de uygulanmasını sağlamak mesleğinin ve sektörün gelişmesine katkı sağlayacak çalışmalarda bulunmak.

 

VİZYONUMUZ:

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda iletişim sağlamak, sorunları tespit edip çözüm yollarını oluşturmak, deneyim ve bilgi birikiminin paylaştırmasına katkıda bulunmak.

 

 

HEDEFİMİZ:

Sürekli gelişim ve değişim yeniliklere anında adaptasyon teknolojk alt yapımıza yatırım yapmak ve sektörümüzde ulusal bir marka olmak.